Spacious 2Br On The Upper East Side Steps From Central Park

  • 56 m²

Apartmán Spacious 2Br On The Upper East Side Steps From Central Park o rozloze 56 m² se nachází ve čtvrti East Harlem 25 minut chůze od Zoo Central Park a pojme až 4 hostů. Skládá se z 2 ložnic, 1 koupelen a kompletní kuchyně.

Apartmán se nachází 550 metrů od stanice metra 96th Street. Je to 10 minut jízdy od Sochařský park Socrates Sculpture Park a blízko Muzeum designu Cooper-Hewitt. Apartmán je asi 5 minut chůze od Sarabeth's East která nabízí jídla americké kuchyně. Nejbližší letiště je LaGuardia, 5 km od tohoto apartmánu ve městě New York.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Spacious 2Br On The Upper East Side Steps From Central Park New York
91-2A Stylish 3Br 2Bth With W D
Cena pouze pro mobilní zařízení

91-2A Stylish 3Br 2Bth With W D

336 m od ubytování
91-1D 3Br 2Baths Duplex With A Private Back Yard - Gym
Cena pouze pro mobilní zařízení

91-1D 3Br 2Baths Duplex With A Private Back Yard - Gym

336 m od ubytování
Elegant East Side
Cena pouze pro mobilní zařízení

Elegant East Side

505 m od ubytování
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Letiště LaGuardia
    13 km

    Vlaková nádraží

    Grand Central Terminal
    3,9 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování zdarma
    • Parkoviště mimo lokalitu

    V pokojích

    • Klimatizace

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Detektory kouře

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata povolena

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 23:59
    Odhlášení: do 10:00
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán Spacious 2Br On The Upper East Side Steps From Central Park umístěn?
      Apartmán Spacious 2Br On The Upper East Side Steps From Central Park se nachází v blízkosti Guggenheimovo muzeum.
    • ❓
      Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Spacious 2Br On The Upper East Side Steps From Central Park apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Spacious 2Br On The Upper East Side Steps From Central Park apartmán patří mimo jiné Náměstí Times Square, Zoo Central Park, Sochařský park Socrates Sculpture Park.
    • ❓
      Jaké způsoby platby apartmán Spacious 2Br On The Upper East Side Steps From Central Park akceptuje?
      Apartmán Spacious 2Br On The Upper East Side Steps From Central Park akceptuje následující způsoby platby:
      • Mastercard
      • Visa
    • ❓
      Jsou v blízkosti toto ubytování typu apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Sarabeth's East a Paola's Restaurant, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Je v toto ubytování typu apartmán dostupné připojení k internetu?
      Ne, toto ubytování typu apartmán nenabízí Wi-Fi. Chcete-li se dozvědět více o přesných podmínkách, kontaktujte prosím ubytování.
    • ❓
      Jak velký je apartmán Spacious 2Br On The Upper East Side Steps From Central Park?
      Apartmán Spacious 2Br On The Upper East Side Steps From Central Park má 56 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Letiště LaGuardia
    13 km

    Vlaková nádraží

    Grand Central Terminal
    3,9 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Spacious 2Br On The Upper East Side Steps From Central Park New York

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít